• تماس:  56 66 24 22 21 98+
  • ایمیل: info@avagl.ir
  • ساعات کاری: 09:00-18:00

BLU.BLEU


در سال 1989 شرکت BLU.BLEU که متعلق به گروه CALPEDA از تولید کنندگان پیشرو در صنعت الکتروپمپ می باشد تاسیس گردید و متکی به تجربه منحصر به فرد تولید هیدروماساژ را آغاز نمود .
تکنولوژی بالا و پیشرفته ، طراحی منحصر به فرد و استفاده خلاقانه از متریال جدید موجب خلق مجموعه ای از مدلهائی شد که مفهوم یک وان حمام را بکلی دگرگون ساخت .
سال 2004 آغاز همکاری این شرکت با گروه طراحی معروف (BULLO) موجب شد که با ایده های نو و پژوهش مستمر خلق برخی از زیباترین مدلهای زمان معاصر میسر گردند .
محصولات BLU BLEU تماما در کارگاههای مجهز این شرکت به مساحت 000/35 متر مربع واقع در SAN VITO AL TAGLIAMENTO تولید میگردند و کلیه مراحل تولید تحت کنترل و نظارت دقیق انجام میپذیرند .
تحقیق ، نوآوری و کیفیت بخصوص MADE IN ITALY محصولات BLU BLEU را به بالاترین سطوح از جنبه های زیبا شناختی سوق داده است . به لحاظ قدرت خلاقانه محصولات تولید شده از ارزش های فنی با کارآمد عالی موجب شد که نه تنها در عرصه بازارهای داخلی ایتالیا بلکه در کلیه کشورهای اروپائی و کشورهای ماورای اقیانوس از طرف مشتریان زیادی مورد تقاضای گسترده قرار گیرد و به هدف این شرکت که پیوسته پاسخگوئی شایسته به نیازمندیهای مصرف کنندگان با ارائه محصولاتی مطمئن بوده پاسخ دهد .
در جهت توسعه مداوم در سال 2008 شرکت اقدام به افتتاح مرکز جدیدی نمود که این سرمایه گذاری نشانه خوش بینی به آینده ای روشن تر می باشد .
نو آوری به معنای یک طراحی جذاب است که به همراه تکنولوژی پیشرفته سعی در خلق فضاهائی با عملکرد و آسایش مطلق دارد .
محصولات BLU BLEU جواهرات واقعی فضای حمام هستند که حاصل تحقیقات و پژوهش مداوم برای خلق حداکثر آرامش و ارائه مناسب ترین راه حلها ست که لحظات زیبا توام با آرامش و آسایش را به مشتریان خود هدیه نماید .
با توجه به نیازهای مشتریان BLU BLEU راه حلهائی مناسب برای هر فضای حمام چه کوچک و چه بزرگ ارائه میدهد .